Jesteś tutaj

Remont przejazdu kolejowego na Alei Niepodległości w Żórawinie

W związku z planowanym remontem przejazdu kolejowego na skrzyżowaniu Alei Niepodległości w Żórawinie informujemy, że od dnia 21.09.2015 r. od godz.7:00 do dnia 03.10.2015 r. do godz. 22:00 nastąpi awaryjne zamknięcie w/w przejazdu i drogi.

Z powodu występowania ograniczeń tonażowych zaplanowano wytyczenie objazdu dla pojazdów o masie do 12t przez Żerniki Wielkie, Bogunów, Węgry, Krajków oraz wskazanie objazdów dla pojazdów o masie powyżej 12t, odpowiednio od strony wschodniej przez Przecławie, Kobierzyce, Magnice oraz od strony zachodniej przez Domasław i Bielany Wrocławskie.

W załączeniu przesyłamy plan orientacyjny objazdu.

Za powstałe utrudnienia uprzejmie przepraszamy.

Damian Hadro

http://sapokryniczno.pl/images/stories/Przetargi/zorawina/plan_zorawina.jpg