Jesteś tutaj

Zbiórka objazdowa w gminie Żórawina

W dniach 17.05.2016 r. - 01.06.2016 r. na terenie gminy Żórawina odbędzie się zbiórka objazdowa dla nieruchomości zamieszkałych, w ramach której bezpłatnie będą odbierane odpady: zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, meble i inne odpady wielkogabarytowe, zużyte opony, odpady budowlane i rozbiórkowe. Harmonogram zbiórki oraz najważniejsze informacje znajdą Państwo na stronie internetowej www.sleza-olawa.pl w zakładce Zbiórka objazdowa.

Związek Międzygminny Ślęza - Oława przesyła materiały informacyjne:
•    Jak dzielić odpady? Jakie należy posiadać pojemniki?
•    Informator dotyczący zbiórki objazdowej na terenie Państwa gminy
•    Nieprawidłowości w zbieraniu odpadów komunalnych
Proszę o przekazanie materiałów mieszkańcom.
Zachęcamy również do korzystania z bezpłatnej aplikacji Kiedy Wywóz, która umożliwia przeglądanie harmonogramu wywozu odpadów w wybranych lokalizacjach. Zawiera aktualizowany na bieżąco spis mobilnych punktów selektywnej zbiórki odpadów (MPSZOK) i terminarz zbiórki objazdowej.

--
UWAGA! Wiadomość nie posiada adresu zwrotnego. Na stronie www.sleza-olawa.pl znajdą Państwo wszelkie aktualności i informacje dotyczące gospodarowania odpadami komunalnymi na terenie gmin Związku Międzygminnego Ślęza - Oława. W razie pytań proszę o kontakt na adres mailowy : zwiazek@sleza-olawa.pl

ZałącznikWielkość
PDF icon informacja.pdf425.49 KB
PDF icon ulotka.pdf755.69 KB
PDF icon ulotka_1.pdf541.16 KB
PDF icon ulotka_segregacja.pdf580.92 KB
PDF icon wywoz.pdf2.94 MB