Jesteś tutaj

Zapraszamy na Festiwal 4 Żywiołów 11 września 2016 r. ul. Kopernika w Żórawinie!

Szanowni Państwo, Festiwal 4 Żywiołów nie może funkcjonować bez Was – mieszkańców, artystów, lokalnych twórców i producentów. Jest to Wasze Święto! Na naszych stoiskach nie znajdziecie produktów oznaczonych „Made in China„.!  Zachęcamy  wszystkich rękodzielników, lokalnych artystów i twórców oraz producentów do zgłaszania chęci udziału w tegorocznej edycji festiwalu.

Gwarantujemy moc atrakcji i zabawy!

Wśród występów wspaniałych artystów oraz lokalnych producentów i rękodzielników będą:

  • loty balonem
  • warsztaty rękodzielnicze z filcowania i decopuage (zgłoszenie i regulamin)
  • pokazy modeli samolotów w skali 1:10
  • konkurs ortograficzny „ŻYWIOŁOWY LIDER ORTOGRAFII” (zgłoszenie i regulamin)
  • konkurs na produkt lokalny