Jesteś tutaj

Wygrany konkurs przez Gminę Żórawina na Dożynkach Gminno – Powiatowych Kobierzyce 2016

Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż na tegorocznych Dożynkach Gminno – Powiatowych Kobierzyce 2016, które odbyły się w dniach 27-28 sierpnia, Gmina Żórawina wygrała pierwsze miejsce w konkursie, w którym brali udział mieszkańcy miejscowości Wilczków: Kamila Sieradzka – Sołtys Wilczkowa i Pasterzyc wraz z mężem Waldemarem Sieradzkim, Małgorzata Szałek – Członek Rady Sołtysów wraz z mężem Mariuszem Szałek.

Konkurs polegał na czterech konkurencjach:

  1. Konkurencja w biciu piany,
  2. Obieranie jabłka na najdłuższą skórkę (wynik 133 cm),
  3. Strzelanie z łuku,
  4. Dojenie krowy.

Wilczków został również wyróżniony w konkursie na najładniejszy tradycyjny wieniec dożynkowy powiatu wrocławskiego 2016!

ZałącznikWielkość
PDF icon 160831130331_0001.pdf1.89 MB