Jesteś tutaj

PODWÓRKO NIVEA W WILCZKOWIE JEST JUŻ GOTOWE!

OTO JEST! PODWÓRKO NIVEA W WILCZKOWIE JEST JUŻ GOTOWE!

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA UROCZYSTE OTWARCIE 4 LISTOPADA 2016 ROKU O GODZ. 11.00.

Zakończono prace budowlane miejsca rekreacji i zabaw przy Szkole Podstawowej w Wilczkowie. Dzięki zaangażowaniu bardzo wielu osób, w tym przede wszystkim wytrwale oddających głosy w konkursie internetowym udało się wygrać urządzenia placu zabaw, do których należą miedzy innymi:

 • karuzela
 • przeplatanka
 • huśtawka bocianie gniazdo
 • huśtawka wahadłowa
 • huśtawka ważka
 • zestaw do wspinaczki
 • zjeżdżalnia ze ścianką, tunelem, zegarem i kołem fortuny,
 • linarium
 • piaskownica z daszkiem i stolikiem,
 • skakanka
 • gra w klasy
 • sprężynowiec
 • tablica do rysowania
 • ławki
 • stojaki na rowery
 • kosz do segregacji odpadów
 • warstwa bezpieczna

Całość jest estetycznie wkomponowana w otoczenie i stanowi atrakcyjną ofertę dla dzieci.

Od momentu zgłoszenia w konkursie lokalizacji Wilczkowa przez Gminę Żórawina do finalnej realizacji minęło zaledwie 6 miesięcy, a od zwycięstwa w II turze finałowej: 4 miesiące. W tym czasie potwierdzono chęć przyjęcia nagrody, wykonano dokumentację projektową, od konserwatora zabytków i Starostwa Powiatowego we Wrocławiu uzyskano brak sprzeciwu na prowadzenie prac budowlanych.

 

M. Królewicz