Jesteś tutaj

Informacja w sprawie parkingu przy Starostwie Powiatowym

W związku z rozpoczęciem z dniem 24 maja 2021 r. prac budowlanych, związanych z rozbudową budynku urzędu, informuję, iż główny parking - od strony marketu handlowego, zostaje zamknięty do odwołania z wyłączeniem służb technicznych i powiatowych.

W tym czasie funkcjonować będą dwa osobne parkingi:

  • PARKING NR 1 WYŁĄCZNIE  dla klientów starostwa  (czynny od 6.30 do 18.00),
  • PARKING NR 2 dla  pracowników starostwa/jednostek   i klientów (tymczasowy zakupiony od WORD)  (czynny od 7.00 do 16.30)

Wjazd na parkingi:  

  • od strony ulicy Krakowskiej - pierwsza uliczka w lewo, tuż za ogrodzeniem terenu urzędu
  • od strony skrzyżowania ulic T. Kościuszki i K. Pułaskiego - pierwsza uliczka w prawo  za skrzyżowaniem, przed ogrodzeniem budynku starostwa

Dla ułatwienia - wjazd będzie oznaczony wielkoformatowym banerem z dokładną informacją.

UWAGA!

Droga wewnętrzna, sąsiadująca z terenem Starostwa Powiatowego od strony ul. K. Pułaskiego ( i do niej równoległa), jest drogą dojazdową do dwóch powyżej wymienionych tymczasowych parkingów starostwa. Obowiązuje na niej zakaz zatrzymywania pojazdów!