Zasmakuj w Kulturze – Festiwal Produktów Regionalnych w dniu 26.10.2024 r.

festiwal 3

„Zasmakuj w kulturze” – Festiwal Produktów Regionalnych to wyjątkowa impreza, łącząca ze sobą świat kultury i kulinariów tworząc unikalną inicjatywę poznania dolnośląskich przetwórców żywności i rękodzielników oraz zapoznania się z ich codzienną pracą i jej owocami – ekologicznych, wysokiej jakości wyrobów żywnościowych oraz przedmiotów dekoracyjno-użytkowych. Wydarzenie odbywa się w ramach Kongresu Kultury Wrocławia i Dolnego Śląska „Sztuka Współpracy”, Festiwal „Zasmakuj w kulturze” ma na celu propagowanie, integrowanie oraz reklamę środowisk lokalnych przetwórców żywności i rękodzielników, którzy dzięki swojej pracy znacznie przyczyniają się do promocji i Dolnego Śląska. W wydarzeniu weźmie udział 50 znanych dolnośląskich przetwórców żywności oraz rękodzielników. Nie zabraknie także dolnośląskich artystów oraz przedstawicieli świata kultury, którzy urozmaicą swoją obecnością Kongres jak Festiwal Produktów Regionalnych.

Kiedy: 26.10.2024

Gdzie: W Czasoprzestrzeni we Wrocławiu (budynek byłej zajezdni tramwajowej)

Godzina: 11.00-18.00

więcej informacji na stronie: https://www.facebook.com/events/s/zasmakuj-w-kulturze-festiwal-p/2344569715903412/