Fotorelacja z koncertu Mała Armia Janosika w Żórawinie

Mała Armia Janosika 31.08 (48)
Niesamowita atmosfera, tłumnie zgromadzona publiczność, radość płynąca ze sceny, wzruszenie…
Zapraszamy na fotograficzne wspomnienie sobotniego, niezwykłego koncertu Mała Armia Janosika w Żórawinie!

Wydarzenie było finansowane przez:

• Patronat nad wydarzeniem objęli:
  • JE abp Józef Kupny metropolita wrocławski
  • Paweł Gancarz – Marszałek Województwa Dolnośląskiego
  • Włodzimierz Chlebosz – Starosta Powiatu Wrocławskiego
  • Dorota Pawnuk – burmistrz Strzelina
  • Łukasz Kropski- burmistrz Siechnic
  • Jerzy Krochmalny – burmistrz Wiązowa
  • Piotr Kopeć- wójt Kobierzyc
  • Maciej Koba – Wójt Gminy Żorawina
Przed koncertem wręczone zostały Dolnośląskie Laury św. Jana Nepomucena. Decyzją kapituły, w skład której wchodzą Stowarzyszenie „Nasza Żórawina”, Fundacja „Dolnośląska Perła Manieryzmu”, parafia św. Józefa w Żórawinie oraz redakcja „Głosu Żórawiny”, tegorocznym laureatem został prof. Piotr Oszczanowski – Dyrektor Muzeum Narodowego we Wrocławiu.
Jesteśmy wdzięczni, że mogliśmy być częścią tak pięknego i niecodziennego wydarzenia Parafia św. Józefa w Żórawinie Maciej Koba – Wójt Gminy Żórawina Gmina Żórawina
Wielkie gratulacje i podziękowania dla wszystkich wspierających i pomagających przy organizacji tego przedsięwzięcia!
Foto: W.Duda