Jesteś tutaj

Wygrana turnieju piłki nożnej w Jordanowie Śląskim.

W sobotę 22.02.2020 r. w Jordanowie Śląskim na terenie Hali Sportowej po raz 17 spotkali się samorządowcy z Gmin Powiatu Wrocławskiego oraz drużyna Starostwa Powiatowego. Specjalnymi gośćmi była drużyna z Jordanowa w Małopolsce. Po zaciętej walce w grupie, a następnie w fazie pucharowej drużyna z Żórawiny doszła do finału, gdzie spotkała się z bardzo silną drużyną samorządowców z Gminy Mietków. Finał okazał się dla nas szczęśliwy i ostatecznie Drużyna Gminy Żórawina zdobyła mistrzostwo Powiatu Wrocławskiego. Nie było to łatwe zwycięstwo, były wizyty w szpitalu i kilka "szwów", podbite oko, ale sukces leczy rany.

Zwycięską drużynę reprezentowali:
Radni Gminy Żórawina - Wojciech Suchodolski, Mariusz Damasiewicz,
Sołtys i Członkowie Rad - Jarosław Węgłowski, Łukasz Wilkosz,
Pracownicy jednostek budżetowych Gminy - Adrian Miedziński, Łukasz Drożdż, Patryk Rak, Bogumił Sikorski, Wojciech Franczak oraz nasz Kierownik i "dobry duszek" Kacper Suchodolski (11 lat).
Wszystkim zawodnikom gratulujemy sukcesu.

Źródło i fotografie: Mariusz Damasiewicz