Podziękowania od rodziców Jana Tomaszewskiego

Serdeczne podziękowania

W dniu 09.12.2016r. Szkoła Podstawowa w Żórawinie zorganizowała Imprezę Charytatywną na rzecz naszego niepełnosprawnego syna Jana Tomaszewskiego.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Pan Jan Żukowski-Wójt Gminy Żórawina, który osobiście zaangażował się w organizację i promocję wydarzenia. Serdecznie dziękujemy Panu Wójtowi za wieloletnie wsparcie, życzliwość i podjęte działania, dzięki którym na spotkanie przybyło wiele gości a  akcja nabrała ogromnego rozmachu i przyniosła wspaniałe efekty.

Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Lucynie Wasinkiewicz, która zainteresowała się naszymi problemami i zaproponowała zorganizowanie Zbiórki Charytatywnej na rzecz Janka. Pomoc ta dla nas była wielką niespodzianką a rezultaty zbiórki przekroczyły nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy Pani Dyrektor za Wielkie Serce.

Gorące podziękowania składamy także wszystkim nauczycielom, którzy poświęcili swój wolny czas i zaangażowali się w organizację, wolontariat, przygotowanie medali i zabaw. Szczególnie gorąco dziękujemy Pani Annie Stelmach za koordynację i organizację spotkania. Pani Żanecie Paraniak i Panu Szymonowi Głogowskiemu dziękujemy za nagranie filmiku promującego Akcję.

Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim członkom drużyn siatkarskich: Drużynie Nauczycieli, Drużynie Urzędu Gminy w Żórawinie oraz Drużynie Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej. Odbyte mecze były ważnym elementem tego spotkania i dostarczyły wszystkim wielu pozytywnych, sportowych emocji.

Bardzo dziękujemy Panu Bożydarowi Abadżijewowi-Trenerowi Reprezentacji Polski w Siatkówce na Siedząco, który zaszczycił nas swoją obecnością i poprowadził zawody w tej dyscyplinie między drużynami wystawionymi przez szkołę podstawową. Dziękujemy również za jego zaangażowaną grę w klasyczną siatkówkę po stronie drużyny nauczycieli.

Dziękujemy uczniom szkoły za uczestnictwo w zawodach i przygotowanie ciekawego programu o charakterze taneczno-sportowym. Dzieciom na widowni dziękujemy za głośne kibicowanie wybranym drużynom.

Wszystkim nauczycielom, rodzicom i uczniom dziękujemy za przygotowanie pysznych wypieków i ozdób świątecznych, które cieszyły się wielkim zainteresowaniem.

Wreszcie z całego serca dziękujemy Wszystkim Darczyńcom, Mieszkańcom Gminy którzy przekazali środki finansowe indywidualnie lub w trakcie trwania zbiórki na wskazane subkonto Janka w Dolnośląskiej Fundacji Rozwoju Ochrony Zdrowia.

Serdecznie dziękujemy Pani Sekretarz Gminy Marii Fireckiej, Panu Wicewójtowi Tomaszowi Graczowi i pracownikom gminy za zgromadzone środki i przygotowanie transparentów a także Sołtysom gminy Żórawina. W szczególności dziękujemy Panu Bartłomiejowi Dytwińskiemu-Dyrektorowi Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej oraz jego pracownikom za zbiórkę pieniędzy na rzecz Janka.

Dziękujemy również Pani Joannie Grodeckiej prowadzącej „Centrum Edukacyjne z Pasją” we Wrocławiu za jej zaangażowanie w zbiórkę pieniędzy.

Bez Państwa zaangażowania trudno by nam było zgromadzić środki, które związane są z zaopatrzeniem i rehabilitacją Janka. Janek już w styczniu będzie miał kolejną operację neurochirurgiczną i Państwa pomoc jest dla nas ogromnym wsparciem.

Na koniec korzystając z okazji chcielibyśmy złożyć wszystkim Państwu Najserdeczniejsze Życzenia Zdrowych i Wesołych Świat Bożego Narodzenia oraz Zdrowia, Pomysłowości  i Wielu Sukcesów w nadchodzącym roku 2017.

Dominika i Paweł Tomaszewscy