Nowa trybuna dla kibiców LKS Stary Śleszów

W lipcu bieżącego roku zakończyły się prace związane z budową trybuny dla kibiców na stadionie LKS Stary Śleszów. W ramach tego zadania usypany został wał, który  następnie zabudowano obrzeżami oraz kostką betonową. Na tak przygotowanym podłożu zamontowana została stalowa konstrukcja, która pomieści 100 kibiców. Do konstrukcji przykręcone zostały siedziska stadionowe przez działaczy oraz sympatyków LKS Stary Śleszów. Dojście do trybuny wysypano tłuczniem, a wejście na trybunę wykonano w formie schodów. Pozostała część terenu została uporządkowana i obsiana trawą. Na obiekcie w Starym Śleszowie prowadzone są rozgrywki seniorów w klasie rozgrywkowej B. Z obiektu korzystają również drużyny młodzieżowe tzn.:  juniorzy młodsi, trampkarze, orliki oraz skrzaty.

Wszystkim zawodnikom, trenerom życzymy wielu sukcesów w nadchodzącym sezonie rozgrywkowym 2018/2019.

Informację przygotował: Tomasz Gracz

Źródło: Urząd Gminy Żórawina, www.gminazorawina.pl