Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Żórawinie 14 grudnia 2016r.

Chcesz założyć firmę?

Poszukujesz dofinansowania na własny biznes?

Zapraszamy na indywidualne konsultacje.

Mobilny Punkt Informacyjny Gminne Centrum Kultury w Żórawinie, 14 grudnia 2016 r.

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu zaprasza do skorzystania z bezpłatnych konsultacji na temat wsparcia ze środków Funduszy Europejskich. Pracownicy Punktu będą pełnić dyżur w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego, mającego formę konsultacji bezpośrednich. Będzie można uzyskać informacje o możliwościach otrzymania dofinansowania z Funduszy Europejskich oraz o zasadach ubiegania się o dotacje.

Z usług w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego korzystać mogą wszystkie osoby zainteresowane tematyką wsparcia z Unii Europejskiej.

Na miejscu udostępnione zostaną bezpłatne materiały informacyjne.

Spotkanie odbędzie się 14 grudnia 2016 r. w siedzibie Gminnego Centrum Kultury w Żórawinie (al. Niepodległości 6,) w godzinach 10.00-13.00.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapraszamy!