IV Powiatowy Piknik dla Osób Niepełnosprawnych w Żórawinie

W dniu 09-09-2017 r. odbył się w Żórawinie IV Powiatowy Piknik Dla Osób Niepełnosprawnych zorganizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy w Rodzinie, Powiatową Społeczną Radę ds. Osób Niepełnosprawnych oraz MONAR. Patronat Honorowy sprawowali Roman Potocki – Starosta Powiatu Wrocławskiego oraz Jan Żukowski – Wójt Gminy Żórawina.

Na tegoroczny piknik przybyło wiele Osób Niepełnosprawnych wraz ze swoimi opiekunami z całego Powiatu Wrocławskiego tj. z Kątów Wrocławskich, Sobótki, Siechnic, Czernicy, Długołęki, Jordanowa Śląskiego, Kobierzyc i Mietkowa, którzy bawili się tańcem i śpiewem. Na zorganizowanej scenie towarzyszyły liczne atrakcje oraz występy muzyczne. Dzięki piknikowi możliwa stała się integracja Osób Niepełnosprawnych z terenu Powiatu Wrocławskiego.

Tak wspaniała impreza nie mogłaby się odbyć bez współdziałania wielu instytucji, ośrodków pomocy społecznej, organizacji pozarządowych oraz osób prywatnych.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za wsparcie.

Zapraszamy do fotorelacji.