Dzień Otwarty w OSP Rzeplin

Serdecznie zapraszamy na „Dzień Otwarty w OSP Rzeplin”, który odbędzie się w sobotę 25 sierpnia br. od godziny 15.00 do 20.00 na terenie remizy. Podczas pikniku będzie można zapoznać się z codzienną pracą strażaka, samemu sprawdzić warunki panujące w zadymionym pomieszczeniu, pokażemy jak poradzić sobie z pożarem w kuchni. Ponadto przygotowaliśmy punkt medyczny, gdzie będziemy uczyć ratować życie. Nie zabraknie rywalizacji dla dużych i małych, czyli zapraszamy na zawody strażackie FCC (fire combat challenge) dla rodzin. Podczas trwania wydarzenia czeka mnóstwo innych konkursów, dmuchany zamek i zjeżdżalnia dla najmłodszych. Przyjdź i przekonaj się sam, że było warto.

Po godz. 20:00 zabawa taneczna !!! Pogoda zamówiona – dla strażaka, każda pogoda jest dobra.

Źródło: Urząd Gminy Żórawina, www.gminazorawina.pl