Jesteś tutaj

Ankieta dla rolników ws. usuwania folii rolniczych i innych odpadów

Gmina Żórawina planuje przystąpić do programu "Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej", ogłoszonego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. 

Najpierw jednak Gmina Żórawina musi przeprowadzić inwentaryzację odpadów rolniczych. W związku z tym, zwracamy się z prośbą do wszystkich rolników, by w terminie do 10 grudnia 2019 r. wypełnili ankietę i dostarczyli ją do Urzędu Gminy Żórawina lub sołtysa miejscowości.

Zbiórka będzie bezpłatna, w związku z tym prosimy o rzetelne wypełnienie ankiety (w trakcie zbiórki nie będą przyjmowane odpady w ilości przewyższającej zadeklarowaną w ankiecie). Planowany termin zbiórki to I lub II kwartał 2020 roku.

Ankieta znajduje się w linku poniżej: